Richa Srivastava (Autor) / Najlacnejšie knihy

Knihy od autora Richa Srivastava

Zobrazené 1 – 20 z 31 výsledkov

Ďalšie

Stránka 1. z 2

Predchádzajúci

Radiť podľa a zobraziť tiež nedostupné

  1. Sztuczna inteligencja i etyka - tom 1

    Sztuczna inteligencja i etyka - tom 1

    Pranjal Dwivedi, Richa Srivastava | Wydawnictwo Nasza Wiedza, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Poľština

    Väzba: Brožovaná

    54.31

    Zľava 14 %
    Ušetríte 9.34 €
  2. Lord Shiva - The

    Lord Shiva - The "Intense" Lover (Not A Fiction)

    Richa Srivastava | Bluerose Publishers, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 9 - 15 dní

    Jazyk: Angličtina

    Väzba: Brožovaná

    6.77

    Zľava 1 %
    Ušetríte 0.09 €
  3. Inteligencia artificial y ética - Volumen 2

    Inteligencia artificial y ética - Volumen 2

    Pranjal Dwivedi, Richa Srivastava | Ediciones Nuestro Conocimiento, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Španielčina

    Väzba: Brožovaná

    54.31

    Zľava 14 %
    Ušetríte 9.34 €
  4. Intelligence artificielle et éthique - Volume 2

    Intelligence artificielle et éthique - Volume 2

    Pranjal Dwivedi, Richa Srivastava | Editions Notre Savoir, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    54.31

    Zľava 14 %
    Ušetríte 9.34 €
  5. Abfallwirtschaft und Umweltschutz

    Abfallwirtschaft und Umweltschutz

    Richa Srivastava | Verlag Unser Wissen, 2024


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 11 %
    Ušetríte 5.17 €
  6. Gestione dei rifiuti e protezione dell'ambiente

    Gestione dei rifiuti e protezione dell'ambiente

    Richa Srivastava | Edizioni Sapienza, 2024


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €
  7. Nanomaterialien und ihre Anwendungen

    Nanomaterialien und ihre Anwendungen

    Richa Srivastava | Verlag Unser Wissen, 2022


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 11 %
    Ušetríte 4.26 €
  8. Óxidos metálicos como sensores de gás de dióxido de azoto

    Óxidos metálicos como sensores de gás de dióxido de azoto

    Richa Srivastava, B.C. Yadav, Ashok Kumar | Edições Nosso Conhecimento, 2024


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Portugalčina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  9. Inteligência Artificial e Ética - Volume 2

    Inteligência Artificial e Ética - Volume 2

    Ishan Dwivedi, Pranjal Dwivedi, Richa Srivastava | Edições Nosso Conhecimento, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 10 - 18 dní

    Jazyk: Portugalčina

    Väzba: Brožovaná

    63.62

    Zľava 10 %
    Ušetríte 7.10 €
  10. Nanomateriais e suas aplicaç?es

    Nanomateriais e suas aplicaç?es

    Richa Srivastava | Ediç?es Nosso Conhecimento, 2022


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 8 - 11 dní

    Jazyk: Portugalčina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  11. Les oxydes métalliques comme capteurs de gaz de dioxyde d'azote

    Les oxydes métalliques comme capteurs de gaz de dioxyde d'azote

    Richa Srivastava, B.C. Yadav, Ashok Kumar | Editions Notre Savoir, 2024


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  12. Ossidi metallici come sensori di gas di biossido di azoto

    Ossidi metallici come sensori di gas di biossido di azoto

    Richa Srivastava, B.C. Yadav, Ashok Kumar | Edizioni Sapienza, 2024


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  13. Intelligenza artificiale ed etica - Volume 2

    Intelligenza artificiale ed etica - Volume 2

    Pranjal Dwivedi, Richa Srivastava | Edizioni Sapienza, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    54.31

    Zľava 14 %
    Ušetríte 9.34 €
  14. Sztuczna inteligencja i etyka - tom 2

    Sztuczna inteligencja i etyka - tom 2

    Pranjal Dwivedi, Richa Srivastava | Wydawnictwo Nasza Wiedza, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Poľština

    Väzba: Brožovaná

    54.31

    Zľava 14 %
    Ušetríte 9.34 €
  15. Nanomaterials and their applications

    Nanomaterials and their applications

    Richa Srivastava | LAP Lambert Academic Publishing, 2018


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Angličtina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  16. Metalloxide als Stickstoffdioxid-Gassensoren

    Metalloxide als Stickstoffdioxid-Gassensoren

    Richa Srivastava, B.C. Yadav, Ashok Kumar | Verlag Unser Wissen, 2024


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Nemčina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 11 %
    Ušetríte 4.26 €
  17. Artificial Intelligence and Ethics - Volume 1

    Artificial Intelligence and Ethics - Volume 1

    Pranjal Dwivedi, Richa Srivastava | LAP LAMBERT Academic Publishing, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Angličtina

    Väzba: Brožovaná

    54.31

    Zľava 14 %
    Ušetríte 9.34 €
  18. Intelligenza artificiale ed etica - Volume 1

    Intelligenza artificiale ed etica - Volume 1

    Pranjal Dwivedi, Richa Srivastava | Edizioni Sapienza, 2025


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    54.31

    Zľava 14 %
    Ušetríte 9.34 €
  19. Nanomateriali e loro applicazioni

    Nanomateriali e loro applicazioni

    Richa Srivastava | Edizioni Sapienza, 2022


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Taliančina

    Väzba: Brožovaná

    32.06

    Zľava 14 %
    Ušetríte 5.60 €
  20. Gestion des déchets et protection de l'environnement

    Gestion des déchets et protection de l'environnement

    Richa Srivastava | Editions Notre Savoir, 2024


    Skladom u dodávateľa - Odosielame za 5 - 8 dní

    Jazyk: Francúzština

    Väzba: Brožovaná

    39.24

    Zľava 14 %
    Ušetríte 6.72 €

Ďalšie

Stránka 1. z 2

Predchádzajúci

Záznamov na stránku

Filtrovať výsledky

Jazyk
  • Angličtina8
  • Nemčina5
  • Francúzština5
  • Taliančina5
  • Portugalčina5
  • Poľština2
  • Španielčina1
Väzba
  • Brožovaná30
  • Pevná1
Štítky
  • Novinka1
  • Predobjednávka1
Dostupnosť
  • Do 2 týždňov23
  • Do mesiaca7
  • Predobjednávka1
Rok vydania
  • 20261
  • 202515
  • 20249
  • 20224
  • 20181
  • 20171
Rozsah ceny

-



Osobný odber Bratislava a 12825 dalších

Copyright ©2008-26 najlacnejsie-knihy.sk Všetky práva vyhradenéSúkromieCookies


Môj účet: Prihlásiť sa
Všetky knihy sveta na jednom mieste. Navyše za skvelé ceny.

Nákupný košík ( prázdny )

Vyzdvihnutie v Zásielkovni
zadarmo nad 59,99 €.

Nachádzate sa: